Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

24 hodin v Praze

Publikováno 06.03.2011 v 22:11 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 403x

Já se tam popravdě těšil hlavně kvůli těm keškám, ale ač na mě něco tam dojem neudělalo, stejně bych tam rád zůstal bydlet.
V pátek jsem byl u doktorky a od té jsme pak vyrazili do Prahy. Nejprve s několika keškovacími odbočkami. První do Českého Dubu, kde minulý týden vyrostly dvě nové kešky, je dostupná jedna archivovaná a já tam nemám odloveno vůbec nic.
Fotečka k earthce
Po Dubu jsme si udělali ještě jednu zajížďku, a to do Bakova nad Jizerou. Bylo v plánu si odlovit kešky podél místní komunikace až do Mladé Boleslavi, ale matinka měla chřipku, takže jsme pouze odlovili dvě Bakovské tradičky a rychle pokračovali dále do Prahy.
Park volnočasových aktivit v Bakově
Kostel v Bakově
Někdy kolem čtvrté odpolední jsme dorazili do Prahy. Krásný věžák, tedy alespoň zvenčí. Byt je v desátém patře. Vybalíme věci, matinka začne v bytě uklízet. Já vyrážím na kešky.
Beru to po schodech dolu. Koukám, že v baráku musí žít vypatlanci. I přes to, že je vchod do baráku chráněn dvojitým speciálním zámkem a domácí tam nikoho cizího nepouštějí, vypadá schodiště po celém baráku nějak takto:
Schodiště
První keškou co jsem odlovil byla stará webcamka, kde mě vyscreenoval Láďa - za to mu dík. A pak jsem pokračoval na tradičky. Vzal jsem to na jih, takže vlastně samé mikrokešky. Jako první jsem našel plotovku.
Plotovka
Cestou od ní jsem možná zjistil, kde to Impuls natáčel tu svou reklamu s úsměvem na paneláku:
Hotel
Samozřejmě, možná ne, ovšem je to podobný panelák.
Trasu jsem měl naplánovanou dlouhou, bohužel se setmělo (s tím nikdy nějak nepočítám), tak jsem ještě zašel nakoupit do Billy a pak hurá do bytu.
Další den jsem si řekl, že půjdu podle plánu na dnešek a ve zbytku času dolovím to, co jsem nestihl včera. Ono to na té mapě vypadá, ale průměrně bylo mezi dvěma keškama tak 600 metrů, takže ani tady jsem nestihnul najít všechno to, co jsem si připravil. Tentokrát jsem šel na severovýchod, hlavně po lesích, takže hlavně smallky a regularky. Nejčastější úkryt - ptačí krmítko. Polovina kešek co jsem ten den našel byla v ptačím krmítku.
Lavička
Jednu mikro jsem vlastně našel u jednoho starého mostu tak trochu odnikud nikam, nejspíš se ani nikdy nepoužíval. Kolem všude lesy, a keška mikro v patníku.
Most
Keška. Kde jinde.
Po obědě z čínské restaurace jsem měl čas zajít ještě pro jednu kešku do Malešického parku. Cestou jsem potkal tlupu bezdomovců, kteří týmově vybírali kontejnery. Velmi podivuhodné.
Keška
Odpoledne jsme si ještě udělali dvě zajíždky, do Brandýse nad Labem a Staré Boleslavi. Nebýt uzavřeného mostu, byla by to zajíždka jen jedna. Takhle jsme museli udělat zajíždky dvě, a neboť nebylo moc času, nakonec jsme objeli jen asi pět kešek; hlavně mysterky co jsem měl vyluštěné.
Zas bych do té Prahy někdy jel, v tom bytě je krásně a hlavně mám v okolí ještě spoustu neodlovených kešek.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?