Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

BlázenMánie

Publikováno 27.09.2010 v 18:40 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 305x

Už jste si někdy všimli, jak se po sobě ty televize opičí? Na Primě začli Vyvolení, a Nova měla do měsíce Velkýho bráchu.
A dnes je to velký souboj mezi Antitalentmánii a Československem, které má talent. Vlastně bych ani neřekl, že velký. Takovéto ptákoviny již přestaly bavit téměř všechny mé známé. Dorazily to ty přehnaně absurdní skupiny na FaceBooku typu "Talentmánia - soutěžící dal Marešovi facku", "Česko Slovensko má talent - dívka se ze strachu pomočí" "Talentmánie - soutěžící se zastřelí před porotou". . .
Ti šašci (soutěžící mám na mysli) si navíc pletou Talentmánii se SuperStar (no s tou porotou ani není divu), a namísto aby ukazovali svůj talent, tak tam jdou krákat. A když už se náhodou najde někdo s talentem, buď ho vyhoděj ti idoti (porota) nebo ho vyfakujou ti čuráci (diváci).
Vůbec se divím té namyšlenosti naší krásné malé republiky, která se snaží dostat na úroveň USA. No samozřejmě, sami bychom to nezvládli. Tak jsme si přizvali na pomoc Slováky. Zajímavé, žeano? Děcka už pomalu ani neuměj Slovensky a voni si začnou vysílat československy. A já si ještě donedávna myslel, že Československo padlo. Tak hovno vážení, za chvíli jsme zase ČSR.
Ještě bych zde rád vyzdvihl, jakej je Mareš hajzl. Ne, teď nemyslim ty jeho rádoby repy, neboli mluvené slovo do cizích skladeb. Tady mám na mysli například to s tím klukem se zálibou ve vlacích. Kdyby ten kluk pochopil tu Marešovu narážku, že z jeho holky bude taky jednou stará mašina, asi by dostal na místě přes hubu.
No a závěrem bych asi popřál všem z Jyxa nádhernou podívanou, a ať si těch 12 lístků na Talentmánii do Bratislavy pořádně užijí. Když už někdo napíše článek souhlasící s Talentmánií, tak má jeden řádek, nebo je zkopírovaný. A antičlánky určitě ohodnocovat nebudou, takže jim ty lístky jednoduše zbudou.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?