Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Budou další záplavy?

Publikováno 14.08.2010 v 14:39 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 332x

Začátkem si dovolím jednu hádanku. Co si myslíte, že je na tomto obrázku:
Víte co to je?
Není to nic z Vypatlaného malování, není to ani žádný výkres na kterém bychom si hráli s modrou a zelenou. Jedná se o toto:
Naše republika přeci!
Podle tohoto snímku by zítra kolem druhé hodiny odpolední mělo pršet na 99% naši republiky (by yvčera). Sice nijak moc silně, ale i tak je to hezké. Teď si můžeme vybrat: Buď jsme tak malý státeček, nebo prší po celé zeměkouli.
Každou chvíli koukám na KsichtKnihu ČT, co tam lidi píšou. Dost přeháněj. V Jablonci spadlo pár kapek a na KsichtKnize hned "V Jablonci hrozná průtrž mračen, ať nás to nezatopí!". Já jsem v tej hroznej průtrži mračen seděl na zápraží a koukal jak sem tam spadne kapička.
Televize Stara na svém webu ToNe.cz varuje před dalšími silnými bouřkami, které by měly zasáhnout opět hlavně sever republiky. Teď na tom budou nejhůře ti, co jsou po povodních. Obzvlášť ti, co se divili, že jejich barák je už po druhé nebo po víceré pod vodou. Sice to podle mě nebude tak silné jak straší Stara, ale bude to opět zlé. Tady nepomohou žádné lesy, jak někteří tvrdí. Ale co, aspoň budou zase hojně róst houby.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?