Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Co se želvou?

Publikováno 20.11.2010 v 18:06 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 375x

Jsem uchozen. Celej týden jsem furt chodil někde po keškách.
Nad barákem
Teď jsem se vrátil domů a matinka zas uklízela, no nechtějte vidět ten bordel tady. . .
Ale popořádku: Po výletu na Slovanku v neděli jsem si v pondělí o pauze na oběd zaběhl z tiskárny na křižovatku u Rádla na jednu mysterku. Moje první STF. Už jsem u ní byl v neděli večer (zhruba ve 22:30) a až na místě jsem zjistil, že mi stále nefunguje baterka.
Výhled na Javorníku
V úterý jsem po práci došel domů a už ani nevím, jak jsem si to volné odpoledne užil. Ve středu jsem vyrazil do Hodkovic a na Javorník. Začal jsem na Dobré vodě počítáním dvou multin. První jsem nenašel, druhá mě poslala o pár kiláků dál (špatný výpočet). Rádelský lom jsem vynechal. Mrtvoly sice tedy již nehrozí, nicméně jsem byl informován že v lomu je vylita nějaká chemikálie a celý lom je obehnán salámovkou. Teda já bych tam i šel, ale po neúspěchu na Dobré vodě se mi nechtěl ani ten lom počítat.
Kaplička na Rádle
Na Rádle u kostela jsem měl konečně svůj první úspěch s počítáním multiny. Pak jsem vyrazil do Hodkovic, tam našel jednu novou (ale asi až jako osmej), no a druhou novou jsem nenašel - byla špatně zaměřená a rozhodně jsem nečekal, že v lese bude mikro. Pak nahoru na Javorník, zde dvě kešky v mlze a v bahně. Údajně tam znovu staví tzv. obří sud. Nevím. V té mlze jsem viděl akorát zablácenou silnici, jezdící kamiony a nějaký barák co tam nahoře staví. A odtamtud už domů. Ve čtvrtek jsem s tátou konečně obešel Jablonecký vyhlídkový okruh. Chtěl jsem to jako dvoustou keš, ale kvůli několika předchozím DNF nakonec byla stodevětadevadesátá. V pátek jsem opět vyrazil do Hodkovic, tentokrát jsem to vzal přes jeden pomník, pak skály Kvočny, propadlý zvon, a v Hodkovicích jsem tentokrát nehledal sám. I tak nám to ale dalo zabrat. Kvůli špatným souřadnicím. Ale podařilo se. Cestou zpátky jsem šel ještě kolem rozhledny na Milířích. I když v té mlze nebylo nic vidět, stejně šlo nahoru několik lidí.
Rozhledna Milíře
A dnes jsem byl s tátou jen pro jednu kešku a cestou jsme to vzali kolem pramene Nisy.
Křížek, v pozadí Novoveský kostel
U pramene Nisy nás čekalo překvapení. Na kameni s deskou pramene byl další kámen, a na něm želva. Vypadalo to jako umělá želva. Nejdřív. Páchlo to jako pravá želva. Ano, někdo tam dal želvu, který před tím uřízl hlavu. No nádhernej pohled!
Želva
Takže když vás přestane bavit vaše želva - rozhodně si neberte příklad z toho, kdo udělal tohle. Dejte inzerát, nebo cokoliv, ale neřezejte ji hlavu a nedávejte ji na hojně frekventovaný místa. A když vám želva umře, tak ji třeba někde zakopejte, ale prosim vás nedělejte tohle.
K večeru jsem byl s matinkou nakupovat, a cestou z Kauflandu jsme nad náma viděli letět domácky vyrobenej balón. Podívaná nádherná na svíčku směřující do temnýho nebe, ale kam to pak spadne?

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?