Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Čtvrtek, 2. září 2010

Publikováno 02.09.2010 v 18:03 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 309x

Září je zase tady. Nemám rád září. A nebudu jej dlouho mít rád. Vždycky v září to jsou jen samé změny, změny a změny.
V pondělí mám nastoupit na praxi a od školy jsem vlastně ještě nedostal ani papír pro tiskárnu. Budu to muset nějak vyjednat zítra. Taky bychom měli na tu tiskárnu zavolat, že tam vlastně už v pondělí jdu. Taky by to chtělo získat konečně deník (kam se bude zapisovat že jsem byl na praxi). Nic nemám, nikdo nic neví - je v tom chaos. Na intru spousta prváků - narozdíl od loňska se ani nepředstavili. . . Na intr budu přijíždět v úterý, a to kdo ví v kolik. Z Jablonce nám ani nejede přímák do Hradce, takže budu muset jezdit tramvají do Liberce a pak pěšky na busák. Achjo. Odjezd z Liberce mám klidně už ve 14:20 - otázkou však je, jak bych to stíhal. Praxi budu mít šest nebo sedm hodin, tudíž i když bych šel do tiskárny už v šest ráno, dostal bych se domů až po půl druhé, a než bych dojel tramvají do Liberce. . .
Nicméně otevírací doba tiskárničky je od osmi, hodinu polední pauza, zavírá se v patnáct třicet. Doma ve čtyři, tudíž nestihnu tramvaj v. . . moment, cože? Tramvaje jezdí najednou jen do Vratislavic? Tak to moment. . . Kurva, já se tam snad nedostanu! Autobusy - nejedou. No do prdele. S přestupem nechci. . . Můj bože, jdeme hledat další spojení.
Takže po půl hodině hledání víme zhruba to, že mi nic nejede. Do Liberce se nedostanu na 16:30, natož 15:45 nebo za pět tři. Tudíž musím vymyslet nějakej dobrej nápad, nicméně to půjde velmi těžko, vzhledem k tomu že je právě přetížený idos.cz .Závěrem můžu říct, že mi jede 13:38 autobus ze mšena, v Liberci bych pak měl pět minut na přestup, v Hradci 16:20, z Hradce 16:25. Takhle by to vypadalo na ideální spoj, jenže to kurva nemůžu stíhat!
Další možností jest 14:13 odjezd z jablonce z autobusáku. Před třetí v Moskevský, čtvrt hodiny na busák. . . za pět tři nestíhám, na třičtvrtě na čtyři budu čekat jak kokot. . .
Podobně spoj 14:27 z autobusáku. To by tedy znamenalo, že bych v úterý ani nechodil domů.
Spoj ve 14:58 ze mšena, 15:24 v Liberci. Ano, to mi připadá jako nejlepší možnost. Ve čtvrt na čtyři tedy z Liberce. V Hradci v půl šesté. Když tam nestihnu spoj v 17:40, tak další mi jede v půl sedmé. V Poříčí po půl osmý. Můj bože!
Hmm, už se tady stránku rozepisuju o spojích, což je vidět i z Máji znuděného obličeje. . . Co tedy dál?
Nemám snad ani o čem psát. Dvě změny v učitelích, středy ve škole pravidelně do půl pátý. Ještě aby mi z něčeho vycházela pětka - to bych to měl ve středu ledatak ze školy na intr. Není co dodat. Za hodinu schůze na intru, to jsem zvědav o čem to bude. No, téměř vím. Ale to je jedno. Pak se rychle vytratím na dnešní třetí cigárko - i když jsem slíbil, že skončím u dvou. No co, stejnak to spolubydlící stopro nepozná :D

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?