Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Čtvrtek, 20. května 2010

Publikováno 20.05.2010 v 21:40 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 314x

"Zůstaň v pohodě, nech věci náhodě, problémy odplujou ti po vodě". To mi hraje do uší, zatímco se učím na dvě zítřejší písemky. Asi to nezvládnu. Celý dnešní den byl nějaký takový divný. Pokračovalo to ze včerejška.
Přes noc se mi vypnul mobil a nenabil se. Ráno se mi rozjel zip na kalhotách. Doteď se mi to nepodařilo opravit. A samozřejmě že skříň mám plnou triček atp., ale kalhoty ani jedny. Koukám že mám díru na ponožce. Tak ponožky na tom jsou stejně jako kalhoty. Aspoň že už zítra konečně jedu domů. Na první hodinu měla přijít jistá paní učitelka Drašnarová na suplování. Nepřišla. Kdybych to věděl, mohl jsem ještě hodinu spát. Dneska byla čtvrtletka z angličtiny. Doufám, že jsem to napsal dobře. A po ICTčkách následovala písemka z občanky. Namísto toho, abych se odpoledne učil, dal jsem přednost hokeji. Nejdříve jsem na netu narazil na nějaký domácí stream. Autor neustále hýbal s obrazem a sekalo se mu to, občas mu to i vypadlo. Chvílemi tam bylo přes 5500 lidí. To to však už přestalo zvládat, až to spadlo úplně a nešlo to načíst. Dal jsem F5, a najednou jsem měl na výběr ze 4 streamů. Bohužel, ne všechny fungovaly perfektně. Nejdřív jsem koukal na Stream 1, kde však namísto prodloužení naskočil fotbal. Na dvojce byl zase volejbal. Trojka byla zaseklá celou dobu. Nakonec jsem stejně jako všichni ostatní uživatelé skončil na streamu 4. Kvalita perfektní, jen to pořád psalo "Přetíženo - zadejte heslo" a taková maličkost - bylo to rusky. I tak ale jsem rád že jsme Finsko porazili a jsem zvědav na švédy.
Večer jsem se furt překecával, abych se na zejtřek učil. Je to na nic. Snažim se v sešitě hledat správné odpovědi a přepisovat je na papír. Ty odpovědi tam ale nejsou a já se z toho nervuju. A když jsem nervní, píšu jak nějaká malá piča. Asi už bych to vážně měl nechat té náhodě. . .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?