Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Čtvrtek, 6. května 2010

Publikováno 06.05.2010 v 20:41 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 296x

Za dnešní dopoledne mne přešla chuť cokoliv dělat. Začalo to češtinou. Literatura.
Nejhorší ze třídy. Šest bodů. Jediná pětka ze třídy. Mám se nechat přiští týden vyvolat na literaturu co jsme probírali celý školní rok. Jsem v prdeli. Neumím vůbec nic. Následovala matika. Matikářka říká, že kdo ji nevypočítá nějaké ty její obrázce, toho nepustí do druháku. Útěchou mi může být snad jen to, že matematiku nechápe 90% třídy. A pak polygrafické materiály. To zatím v pohodě. Avšak zítra píšeme písemku a zjistil jsem, že taky neumim vůbec nic. Zklamaně jsem přišel na intr a jebnul sebou na postel. Asi by bylo lepší řešení, kdybych sednul k sešitům a učil se, ale je toho hodně. A jak je něčeho hodně, tak to prostě nezvládám. Stejně jako ty písemky. Češtinářka nám zadá 13 otázek, a čeká, že se rozepíšeme na čtyři A4ky.
Ani jsem se vlastně nezmínil, že mám svůj první videoklip. Je na mém BandZone, záložka Videoklipy. Názory se tam zas hemžej negativitou. Aspoň že vim, že mám pro koho to dělat. Pro ty lidi co mi píšou kdy už bude něco novýho a že se těšej. Na včerejšek jsem sliboval jednu novinku, jednu spolupráci, avšak ještě to není. Uvidíme kdy to bude. Ale jinak včerejšek byl dobrej. Jeden člověk si ode mě vzal 4 instra, a líbily se mu. Že je dneska umění dělat nesamplovaný beaty. Musím souhlasit. Ovšem stejnak mi ty moje nepříjdou nijak moc dobrý.
Na koberci ležel ostrý úlomek rozbité kalkulačky. Nedalo mi to. Říznul jsem se. Následně jsem se začal smát. Jak je to absurdní! Jak dlouho jsem se vydržel neřezat? Měsíc? Dva? Tři? A je to tu zase. . . Pořád jsem si říkal, že se na to učení kouknu, jakmile něco dodělám. Jenže namísto toho abych si sednul k učení jsem si raději našel zase jinou práci, která mě zabavila aspoň na pár minut. O půl páté odpoledne jsem teprve uměl dvě otázky ze sedmi. Pak jsem se rozhodl jít do Plusu nakoupit, avšak celou dobu jsem si jen mumlal slova jako anorganická, pigmenty, tažnost, viskozita, rozpouštědla a podobně. Jediné co mě tak trochu zanutilo přemýšlet byl billboard ČSSD, na kterém bylo, že Sobotka podporuje třinácté důchody ze zisků ČEZ. Opravdu to nebyl anti-billboard. Docela mně to připomnělo jeden vtip z Roumena:
Když to prosperuje, znárodněme to. Když si to vydělává samo na sebe, nechme to být. Když to prodělává, dotujme to.
Takže když už teda berou zisky ČEZU namísto toho aby třeba ČEZ mohl zlevnit, zarazilo mě, že to hned chtějí utratit (a ne ušetřit), a rovnou do důchodů. Přitom se říká, jak jsou na tom nynější důchodci dobře, protože za 50 let nebudou důchody žádné. A vidíte to: Tenhle debil, namísto toho aby to šetřil, chce aby se nynějším důchodcům zavedly třinácté důchody. Na jednu stranu to chápu. Důchodců je hodně, takže si tím vlastně zajistí, že bude zvolený. Ale když se na to podívám z mého hlediska: Takhle rozhazovat peníze? Když se naše republika utápí v dluzích? A ještě k tomu na důchody, když za 50 let podle propočtů žádné nebudou? Tak to je vážně debilita.
Teprve ve čtvrt na devět jsem mohl říct, že už umím všech sedm otázek. Zítra ráno si je půjdu ještě zopakovat k vychovatelce, a pak už jen doufám, že to napíšu dobře. Teda ty materiály bych měl dát. Problém bude s matikou, kterou naprosto nechápu, a také s literaturou, pokud mne bude chtít češtinářka vyzkoušet hned zítra.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?