Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Děláš rap? Média diktují: "Pobodáš kluky!"

Publikováno 30.11.2010 v 07:30 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 396x

(Celý název: Pobodal kluky? Média diktují: "Idiot!!" Děláš rap? Média diktují: "Pobodáš kluky!") Ne, k tomu se nic říct nedá. Vybavuje se mi jedna písnička: "A média si plivnou, překládají mýtus, ..."
Týká se to onoho mladíka, který pobodal ty chlapce, asi (určitě) víte o co se jedná.Přečtěte si článek na Novinkách.
Druhá polovina řádku sedm: "Stránka obsahuje řadu vulgárních nahrávek, ve kterých obviněný mladík zpívá o tom, že by nejraději všechny pozabíjel." - Tohle píšou všechna média, nicméně aby někdo odkázal na jeho skladby? Nikoliv. Vůbec to není tak špatný, jak do nás ty sračky valej. Nenajíždějte na BandZone, hledejte jeho skladby na YT.
Odstavec "Nejsem takový psychopat": Takže jakmile si někdo dovolil vyjádřit vlastní názor (co to toho debila napadlo?), Právo mu hned muselo psát, jak si to jako představuje, nejít s médii, která do něj hustí ty svý sračky dvacetčtyři hodin denně.Odstavec hned pod tim - média do něj hučela tak dlouho, dokud se za svůj názor neomluvil. . .
A koukněme se na ty komentáře na BandZone. Týpek, 16 let, fakáč přes celou obrazovku: "nejseš člověk ty seš uplnej ubožák a zmrd..doufám že ztý basy už nikdy nevylezeš chcíplino" Vidíte jakej maj média na ty děcka vliv?
A teď názory na Novinky.cz :
Roman Kříž, Příbram
No, nezdá se mi, že bych nějak kdy měnil svůj názor na skejťáky a hip-hopery k lepšímu. Jsou to pořád stejný fetky s naprosto vygumovanou hlavou. Netřeba se pak divit, že se i u nás může něco takového stát!
Na názor odpověděl Jakub Hájek, Olomouc
Gratuluji, právě jste dokázal, že naprosto vygumovanou hlavu máte i vy.
Výsledek? Jakub získal nejvíce nesouhlasných palců. Takhle už stačila česká média ovlivnit lidi. Namluvila jim, že "raper"=psychicky postižený jedinec s (sebe)vražebnými sklony.
Gabriela Novotná, která nemá ráda mladistvé, to schovává za to, že nazažili vojnu. Dodává: "A myslim si, ze spouste mladych lidi nejen klukum, by nejaky podobny rezim jako je vojna chybi jak praseti drbani!"
Tak jsem vám dal námět k zamyšlení, přičemž jsem se "trochu" rozepsal, a to už mám bejt na cestě do práce. Nejvyšší čas vyrazit.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?