Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Důchodová reforma už na Česko dolehla

Publikováno 01.03.2011 v 18:41 v kategorii Unzařaditelnous, přečteno: 423x

Není žádným tajemstvím, že my se důchodu nedočkáme.
Stát začíná zaujímat postoj, že lidé kteří pro něj celý život pracovali a od kterých už se ničeho nedočká jsou mu k ničemu, a tak je nemusí živit.
Už hodněkrát jsem v Hradci na autobusáku přemýšlel, proč jsou odemčený ty koše na vajgly. Dneska jsem na to přišel. Přitrmácel se důchodce o berli, otevřel je a začal z nich vybírat cigarety, které ještě nebyly úplně dokouřené. Následně se přesunul ke koši, v něm začal hrabat až vyhrabal nedopitý kelímek kávy. Smiloval se nad ním řidič a dal mu svou. Připadlo mi nechutné, když stojíte vedle někoho, kdo se hrabe v koších. A to si představte, že za pár let tohle budou dělat všichni důchodci. . .

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Stále kvalitní 01.03.2011 v 19:06 Ahoj... S jednou holčinou jsme si říkaly,že by to možná nebylo špatné,udělat si vlastní AK...pokračování klubu,který jsi tvořil ty,Marcel a další... Nebyl to špatnej klub.... Ale vím,máme co jsme chtěli...
  Za zkoušku to stojí... Myslím,že by se k nám mohlo přidat pár lidí...a uvidíme,co z toho bude... V nejhorším případě nás zabanují,no :))
  Prostě se nám jenom nelíbí to razantní vyhazování... Autorský klub by mělo být od slova autor a povyhazovat 3/5 lidí jenom proto,že nejsou dostatečně "kvalitní"....navíc vyloučeni byli i lidi s úžasnými blogy (a nemluvím teď o sobě :D ). Prostě je to nefér...
  Omlouvám se za špatné zařazení k normálnímu článku,ale musela jsem se k tomu vyjádřit....
  Hodně štěstí a ahoj...


 • Uzavřená 01.03.2011 v 21:10 Mohu se zeptat jaké kluby? Opravdu je smazali? Copak není žádná demokracie, svobodné slov? Proč?


 • Hráblík=) 02.03.2011 v 21:12 Promiň, ale tento komentář nebude k článku.
  To jsem teda nevěděla, že blog.cz má tak trochu hodně špatnou stránku. I když vím, že existuje rub a líc...
  Nechápu, proč byly zrušeny kluby, které nic neporušovaly. A můžu se zeptat, proč se z ničeho nic všechno takto změnilo?


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?