Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Elfové se vrací!

Publikováno 14.08.2010 v 14:39 v kategorii Unzařaditelnous, přečteno: 333x

Kam zmizeli elfové? Pamatuji si, že když jsem poprvé nalezl na Blog.cz, skoro na každém blogu byla zmínka o elfech.
Elfy však postupně přebylo Emo, po Emu Gothic, a teď zase Milej Cirkus (Hana's mountains).
I přesto se však našel konečně někdo, kdo chce zase rasu elfů trochu rozšířit. Již za několik hodin (16.8.2010 v ranních hodinách) odstartuje nová česká hra Elfánie - na www.elfanie.cz .

Práce na Elfánii začaly někde v březnu, a teď je hra hotova. Inu, těžko říci hotova: Hra bude stále procházet různými úpravami a stále a stále do ni budou přibývat nové funkce. Hra se navíc hraje v prohlížeči, takže má nenáročné požadavky a připojit se můžete prakticky odkudkoliv (zkoušel jsem i mobily, LG šlo naprosto v pohodě, Nokia to měla malinko rozházené).
Hra bude kompletně česky, tudíž neznalí eldalambë se nemusí bát, že by něčemu nerozuměli.
Hra spočívá v tom, být nejlepší. Chodíte na lov, vycvičujete se, rozpráváte se spolukmenovci.
Jsem se o tej hre rozkecal, jsem ani nechtěl tolko. No, kdyby mě tam někdo pak hledal, budu se ve hře jmenovat drvaca a stoprocentně budu zakládat kmen.
Mám tu už hodně dlouhou dobu rozdělaný jeden projekt, a to překladač z elfštiny do češtiny a naopak. Problém je v tý funkčnosti a taky v tom, že se mi nechce nijak elfštinu doplňovat, takže kdyby se mi ozval formulářem vpravo někdo, kdo by mi přímo posílal slova co tam mám dávat, budu jen rád. Jina se česko elfského on-line překladače jen tak nedočká.
Ještě dodám, že co mám nový netbook, začal jsem opět používat Skype. Kdyby mě na něm někdo hledal, jmenuju se tam Tiskar94 .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?