Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Event Na Základně + cache #300

Publikováno 19.02.2011 v 15:41 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 403x

Už se mi tu nashromáždilo tolik fotek, že ani nevím která je ze kdy.
Takže, nějaký čtvrtek jsme s Láďou vyjeli na kešky. Jaký čtvrtek už nevím a kam vám říci nemohu, protože pak bych sem nemohl dát fotku jedné opravdu vymazlené skrýše pro kešku:
Patník
Pokud byste ale chtěli zjistit o jakou kešku se jedná, dám vám menší nápovědu - poznáte z jakého nádraží je fotka?
Nádraží
Já vám neporadím. Za tu dobu už jsem jízdenku vytratil a jméno té vesničky si už nepamatuju ani já sám.
A teď nějaké fotky, o kterých vím odkud jsou. Jedná se o Jizerské hory, první fotka je z Loučné a zbylé z Hrabětic. Ač se mobilem fotí opravdu hrozně, řekl bych, že tyto fotky se vyvedly.
Loučná
Hrabětice
Hrabětice
V den kdy jsem tohle fotil se mi podařila taková dobrá věc. Sníh byl zrovna umrzlý, tak jsem se rozhodl nadejít jednu zatáčku lesem. Šel jsem okolo takových skalek a co to nevidím, keška! Tak jsem si ušetřil počítání jedné multiny.
Postupně jsem se s nálezy blížil ke třísté nalezené kešce. Nejprve ještě pohovořím o dvouset devadesáté deváté. Lituju, že jsem ji nedal jako třístou. To bylo poprvé, co jsem našel jako kešku kufr zamčený číselným kódem. Mobil jsem měl bohužel natolik vybitý, že mi nedokázal vyfotit ani jednu fotku.
Třístou kešku jsem dal současně jako moji dvoustou tradičku v pátek v 17:10 v Liberci. Co říct. Mikro s užším hrdlem, že ani nešel vytáhnout logbook.
A tak jsem po pár libereckých tradičkách došel až Na Základnu k pašíku Vašíkovi. Ony ty regionální eventy mají něco do sebe. Rozdal jsem několik nálepek, poznal jsem kačery které jsem ještě neznal, pokecal s těmi co jsem už znal, dal si čaj, CWGčko vzal, shlédnul Bobrovu prezentaci o kešování v zahraničí a když přišel sám pašík Vašík (to už bylo skoro dvě hodiny po tom co jsem tam přišel) jsem odešel. Moc se mi na tom eventu líbilo a zase se tam snad příště dostanu. A závěrem článku pár foteček z eventu:
Na Základně, foceno mým mobilem
Na Základně, foceno mým mobilem
Čaj - takový pokus o uměleckou fotku
Čaj - takový pokus o uměleckou fotku
Podle mojí bundy asi poznáte, kde sedím :)
Kde sedím?
Sám pašík Vašík
Sám pašík Vašík
Bobr se svou prezentací
Bobr se svou prezentací
A úplně na závěr - o mé sérii kešek Jablonecké kruháky už jste asi slyšeli. Nemáte nápad, co s tímhle? Nechystá se nějaký event s rituálním pálením logbooků?
Pár logbooků

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?