Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

FCPT

Publikováno 15.10.2010 v 19:34 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 312x

Ten noťas je nějakej zaprášenej. . . Asi je znát, že jsem na něm teď pár dnů nebyl. A co jsem vlastně dělal? V rámci Gecachingu jsem se vydal na to FCPT šílenství které je směrem od Náchoda na Nové Město nad Metují.
Stovka keší na třiceti kilometrech.
Ve středu po odpoledce jsem původně měl vyrazit s kámošem, nicméně ten mě přemluvil, abych místo po silnici na Dobrošov odlovil nějaký kešky v Náchodě. Z Náchoda jsem nakonec vyšel v 17:30. Poslední kešku toho dne jsem ulovil v 18:40 v Dobrošově. Odtamtud jsem začal hledat co nejrychlejší cestu do Náchoda. Protože už byla tma, nejraději bych nějakou osvětlenou. Nicméně bohužel. Turistické značky vedly po cestě s nápisem "Chodcům vstup zakázán", takže jsem to vzal prostě rovně do Bělovse. Bylo hezké sledovat jak se na západě stmívá, zatímco z jihu už svítí na černé obloze měsíc. Z Náchoda jsem dojel na intr, večer a ráno si nascreenoval další mapy s hintama a ve čtvrtek po obědě jsem zas vyrazil na další část. Původně jsem doufal, že už to dojdu. Nicméně tak se nestalo a já skončil na mnou nalezené stočtyřicáté kešce kousek za Novým Hrádkem. Odtamtud jsem už odjel autobusem. Ani nevím, jestli to šílenství někdy dojdu. Zbývá mi ještě asi 40 kešek. A ten úsek, který je od Náchoda nejdál.
Co se tohoto šílenství týče, neporadím vám s čím na něj. V některých situacích se jeví jako nejhorší auto, protože s ním nemůžete zastavit u každé kešky. Další možností je jít to pěšky. Klidným tempem pěšky vám to však dá celý den a na nohy je to docela záběr. Pro kolo pořád hledat odkládací plochu abyste ujeli 150 metrů a hledali zas další mi příjde taky jako hloupost. Takže možná kolečkové brusle budou nejvhodnější.
Teď už se těším domů, a zítra třeba zase něco drive-in, nebo taky konečně jeden den zůstanu doma.
Podzim v Náchodě

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?