Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Geoskořápky 2010

Publikováno 20.12.2010 v 19:29 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 439x

Tak čím vlastně začít? No, nějak rychle to shrnout. . . Na tiskárně jsem si ve čtvrtek vrazil archy papírů do oka, a do pátečního rána jsem na něj neviděl. V pátek mamce přivezli zase spoustu korálí, hádejte kdo to odnášel do sklepa. Někdy bych vám m
No a pak prostě nějak přišla neděle. Cesta na event Geoskořápky na Čertovku pod Karlův most. Na začátek malé nedorozumění s autonavigací, a zahnuli jsme o křižovatku dříve. Pak ještě hledat místo na parkování, a nakonec namísto v plánovaných 16:20 na event vyrážíme v 16:55. Pár krabiček na rozehřátí (nakonec jenom dvě, u další jsem se nechtěl koukat na hint, a další byla zapadlá), a rychle na Mánesův most, setkání se Surikatím týmem. S nimi společně ještě keška u Mánesova mostu, a pak už na Čertovku na event.
Geoskořápky (by antitram17)
Fronta na lodičky, já i surikatí tým prostě tam někde vpředějc, kdo nás najde?
Fronta na lodičky, já i surikatí tým prostě tam někde vpředějc, kdo nás najde? (by mrako)
Pouštíme lodičky (by mrako)
Pouštíme lodičky (by mrako)
Tak tuhle frontu jsme si vyčekali (by crocky_team)
Tak tuhle frontu jsme si vyčekali (by crocky_team)
Event (by nadak2)
Event (by nadak2)
Takže na event jsme přišli nakonec přesně v 18:00, a všude plno kačerů (rozum:hledačů kešek). Jak jsem se dočetl později z logů, nepomohlo by přijít ani o půl hodiny dříve, neboť už tehdy byla na pouštění lodiček fronta. Nejprve jsme se rozhodli najít jednu kačerku, co pro nás měla nachystané obaly na kešky. Přitom jsme našli logbook (logplachtu), prodavače GC a CWG, a nakonec i ji. A pak jsme si šli vystát tu frontu na puštění plavidla. Zpočátku se to vůbec nehýbalo, a asi za 20 minut jsme ušli tak 5 metrů. Pak se to už ale začalo hýbat víc, a my už byli skoro na řadě. Zapálil jsem jednu skořápkovou lodičku nahoře. Nejdřív hořel knot, pak ale začala hořet celá. Tak jsem ji zfouknul a to už jsme byli na řadě a mohli jít dolu. Mamka si šla ještě obejít Karlův most a vrátila se přesně. Pustili jsme ořešáky (fotku jak pouštíme máte výše, stejně jak čekáme), já pustil i svoji pomerančovou lodičku. Pak jsme ještě šli společně s Bublinkou na virtuálku na mostě, na nejnavštěvovanější tradičku Terezku, a pak už jsme se se Surikatím týmem rozloučili a rychle domů. Cestou ještě zastávka na benzínce pro jednu kešku, a u starého letadla. To u letadla bylo vskutku zajímavé. Pařez v zemi. Takovej malej. Nikdy by mě nenapadlo, že je zabetonovanej, a keška je pod tim betonem. Snad jsem to tam zamaskoval pak dobře, bylo už půl desátý večer. A teď tedy ještě pár fotek, které nafotila cestou maminka.
Já k virtuálce na Karlově mostě
Já k virtuálce na Karlově mostě
Surikatí tým
Surikatí tým
Na eventu
Na eventu
Shora
Shora
Pouštíme lodičky
Pouštíme lodičky
Závěrem ještě dodám, že v tuto chvíli je u geoskořápek zalogovaných 501 kačerů, což znamená, že by se mu měla jako loni změnit ikonka, a namísto eventu by to měl být megaevent.
Editace 22.2.2011: A nakonec to byl vskutku megaevent, s více než sedmi sty hráčů geocachingu.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?