Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Jak rychle přijít k penězům

Publikováno 12.03.2011 v 16:25 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 1844x

Neváhejte a staňte se podomními obchodníky. Máte nejlepší příležitost.
Máte čtyři stovky. Zajděte k větnamcům a kupte dvě sady nožů po dvou stovkách.
Jděte rovnou do nejbližšího domu a zazvoňte na nějaký zvonek. Dobře si pamatujte jméno toho člověka na kterého zvoníte, protože k němu do bytu jít nesmíte. Představte se mu jako "přípravná sčítací komise". Neboť média vám pomohla rozhlášením zprávy, že můžete být stíháni za neposkytnutí informací, do baráku se tím zajisté dostanete. A začněte následně s tím, že zazvoníte na první dveře hned v přízemí. Zde totiž obvykle bydlejí důchodci. Zajisté vám otevřou v domění že jste sčítací komisař kterého očekávají a neboť se v pondělí dozvěděli že jim vezmou kartičky ZTP, bude o hodně snažší je oblbnout.
Nezapomeňte, že nejlepší je chodit kolem jedenácté hodiny dopolední. Všichni se budou starat hlavně o to aby nepřipálili oběd, tak vám podepíší cokoliv. A také se moc nemusíte bát vyhazovu z bytu, neboť zatímco tupí důchodci které můžete zmanipulovat jsou doma, chytří lidé jsou v práci. Také nezapomeňte mít stále na tváři úsměv. Jakmile vám otevřou, můžete začít: "Dobrý den, já jsem Petr Novák z firmy Tesdoma, a přišel jsem vám nabídnout tyto nože. Jsou vyrobeny ze speciální chirurgické oceli a jistě se vám s nimi bude pracovat lépe, než s těmi co máte teď. Jaké vlastně máte teď? Pojďte mi je ukázat!" A už se cpěte dovnitř. Málokdo vás vyhodí hned ode dveří, ale i s tím musíte počítat. Spěchejte rovnou do kuchyně s tím že chcete vidět co má majitel domu za nože a mezitím už z kufříku vytahujte smlouvu. Přesvědčte je, že jejich nože jsou už zastaralé a nemoderní, že ani nemůžete vidět že ještě řežou s těmito a rovnou s nimi začněte vypisovat smlouvu na vaše nože za dva tisíce. Nezapomeňte mít na zadní straně napsáno, že pokud někdo odstoupí od smlouvy dříve než za 10 měsíců (což budou trvat splátky), musí zaplatit pokutu 500 korun. Dvoustovku si vezměte jako zálohu, následně vyskládejte 18 složenek v hodnotě sta korun splatitelných do deseti měsíců. Za dvě stovky jděte opět k větnamcům a kupte další nože. Podaří-li se vám s noži stejně jako se daří firmě Centropol s jejím tarifem Blik, máte do roka minimálně o sto tisíc více.

A jinak co jsem chtěl říct? Nikdy nevěřte podomním prodavačům. Využívají situací vyjmenovaných výše, aby z vás vyrazili peníze. I táta se nechal napálit firmou Centropol. Smlouva byla stejně barevná jako od RWE. On nechtěl "levnější" elektřinu, on přemýšlel jak se mu bude žít bez kartičky ZTP a nechtěl připálit fazole co vařil k obědu. Přesto podepsal.
Lidi, mějte rozum a kupujte jen to, co potřebujete. Nebo se vám stane, že budete bez peněz a budete hledat kdo vám půjčí a budete mít doma spoustu volovin které jste koupili od podomního prodavače dvacetkrát dráže než byste koupili v obchodě. Ovšem přiznejte si, že věcí které vám budou naprosto k ničemu. Když si budete chtít něco koupit, zajděte si do velké ověřené firmy. Ta vás narozdíl od drobných podnikatelů a podomních prodejců rozhodně neošidí. A koupíte si jenom to, co doopravdy potřebujete.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Zlá veverka 15.03.2011 v 17:44 Jo, když jsem hledala job,tak se mě taky snažili ulovit na různej podomní obchod. Vlastně pardón, pozici reklamního referenta právě od Centropolu. Strávila jsem s nima dopoledne v Berouně, a po obědě jsem oznámila, že tohle teda ne a odjela zase domů. Ten chlap to dokázal vnutit i paní, co už to jednou zrušila...


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?