Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Kdo je rasista?

Publikováno 15.02.2011 v 18:19 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 684x

Ještě než se nějak pustím do přemýšlení, dávám sem jeden obrázek co se dnes objevil na Roumingu:
Realita v Čechách
Zase jednou opět zvítězilo hádavé téma. Jako první bychom si zjevně měli stanovit, co je to vlastně rasismus. Problém je v tom, že to nelze. Dohromady nejsme schopni se domluvit na ničem.
Dnes jsem četl jeden článek na TT, ve kterém se psalo, že namísto objektivního vyjádření zde budou akorát všichni psát, jak jsou cikáni hrozní protože je okradli. Ovšem co byste čekali?
Taková hlavní věta. . . Lidi jsou hajzlové. Bez rozdílu barvy pleti.
Patřím k lidem, kterým cikáni vyhrožovali a okradli je. Tím je však rozhodně neházím do jednoho pytle. Před nějakým časem jsem na nějakém portálu viděl anketu o cikánech. Už přesně nevím kolik procent, ale naprostá většina dotazovaných byla pro vystěhování cikánů za hranice naši republiky. Zpráva o tom se dá zajisté ještě vyhledat na tn.cz . Ovšem zde by byli dotazovaní pro to, aby byli za hranice naši krásné malé republiky vystěhováni všichni cikáni. S tímto nesouhlasím. Proto podporuji návrh, který zazněl v dnes již zrušené Dělnické straně - legitimovat.
Vsuvka z jiného článku na téma týdne: "Dětem je již od mala vštěpováno do hlavy, že cikáni kradou a jsou ti špatní. Stejně tak dětem cikánů je od mala rváno do hlavy, že gadžové jsou ti hajzlové."
A co já na to řeknu? Dětem je od mala vštěpováno do hlavy, jak vše co podporoval Hitler je špatné. A tak mě napadá. . . Hitler uměl číst a psát. Zapomenete číst a psát, abyste nebyli jako Hitler? Vážení přátelé, kdyby byli cikáni označováni jako dříve židé (neříkám vyhlazováni, říkám označováni), to byste najednou viděli, kolik bychom tu měli slušných cikánů. Cikán by byl vzorem, protože by se choval o mnoho lépe než běloch. A pokud by se nechoval - je mi líto, pozdravuj v Rusku.
Abyste neříkali ať nesoudím romské etnikum jen podle toho, že znám a potkávám jen ty cikány kteří nadávají, okrádají ostatní a linčují je. . . Právě jsem si uvědomil, že znám jednu hodnou cikánku, která pracuje atd. Moji tetu. Jenže neboť se chová jako poctivý dospělý občan a nesnaží se nikde být středem pozornosti, není slyšet o tom, že existuje i nějaká slušná cikánka. Slyšet je jako vždy o těch, co dělají bordel.
Cikánky jsou i obě moje sestřenice. Poprvé mě okradly když mi bylo zhruba sedm let. Z kasičky mi tehdy odcizily něco přes 120 korun. O pár let později u nás doma obě sestřenice (po sobě, nikoliv najednou) bydlely. Jedna tvrdila jak chodí do školy a namísto toho se flákala po venku. Jedničky do žákovské ji psala kamarádka. Provalilo se to o třídních schůzkách. Matince a strejdovi zmizelo z peněženek celkem přes 1500 korun. Když se mladší sestřenice odstěhovala, nevrátila nám klíč. Ihned jsme vyměnili zámek. O pár dní později bylo poznat, že se nám někdo dobýval do baráku. Bylo naši rodině nadáváno do bílých hub a vyhrožováno, že nás přijede zmlátit banda cikánů. Přesto všechno jsou to stále moje sestřenice a já je mám obě rád. Teď nevím, matinka tento blog projíždí docela často. . . mám to sem napsat? Ale ano, co by ne. Já jsem již zapomněl na některé věci co provedly moje sestřenice - cikánky a doufám, že ta mladší z nich také již na něco zapomněla; třeba na sexuální obtěžování z mé strany.Tak co si nyní myslíte? Jsem rasista? Kdo je vlastně rasista? Nikdo, nebo naprosto každý?
Migrace byla jednou z příčin vzniku rasismu.
Nezačalo to u vikingů. Vikingové s Amerikou obchodovali. Ale poté, po Kolombusovi. Náhle bílá pleť uměla překonat moře. Bílá rasa se stala něčím víc. Z černochů se začali stávat otroci. Ameriku začali osidlovat běloši. Bylo narušeno soukromí každé rasy. Začaly se míchat mezi sebe. A každá rasa s tím názorem, že ona je ta hlavní. Ostatní rasy se tomu musí podřídit, nebo musí být zničeny.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?