Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Keška u studánek

Publikováno 06.10.2010 v 09:05 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 344x

Nějak se začínám v těch keškách ztrácet.
V sobotu dopoledne jsem se jel s matinkou projet kolem Kokonína na odlov jedenácti kešek. Tři z nich jsem nenašel. Jednu moji chybou, zbylé dvě tam prostě nebyly. Začínám mít tušení, že nám tady v Jablonci řádí zloděj.
To se to kešuje, s noťasem :)
V sobotu odpoledne jsem se vydal znovu hledat onen zde již zmiňovaný Ptačí kámen. Tedy ten kámen jsem našel už dávno. Ale tu kešku pořád nemůžu najít. A to vím jistě, že tam je. Tak alespoň jedna fotečka z návratu.
Sluníčko nad stromy
V neděli jsem s tátou vybudoval úkryt pro svoji kešku u studánek. Dalo nám to asi hodinku, ale povedlo se.
U studánek
Další kešku jsem odlovil v pondělí cestou na praxi. A na praxi jsme pak tiskli na ofsetu. Jak v pondělí, tak v úterý.
Tak ještě jedna zajímavost z úterka z tiskárny. Tiskneme a tiskneme, dotiskneme, složíme to do přepravovacích beden, a teď na to koukám: "Hele, tady je chyba!" Inu, budeme doufat v to, že si ji zákazník nevšimne :))Jakmile jsem prišel z práce, hned jsem kouknul na nový kešky v okolí a zacal luštit. Poté, co mi vyšly 4 pravé úhle jsem prišel na zajímavou vec. Ono se temi korálkami nesmí hýbat na jiná pole. Takže znovu luštení, souradnice mi vyšly, kontrolní soucet taky sedel. Tak jsem popadnul psíka a utíkali jsme na místo. Na míste jsem hodinku pohledal, ale kešku jsem nenašel. Ješte jsem zavolal pro jistotu domu, abych se ujistil že mám vše dobre vyluštené a jsem na správném míste, ale krabicku jsem porád nikde nevidel. Jediné co jsem našel bylo takové místecko, kde mi pripadlo, jako by tam krabicka dríve byla (viz. foto). O pul sedmé jsem s hledáním skoncil a zase jsme doutíkali domů.
Místečko
Dnes ráno jsem se vydal do trafiky a do moji kešky u studánek dodat logbook. Cestou tam jsem procházel kolem svoji staré školy a vzpomínal jsem, jak jsem se tam učil. I na ty učitelky. Před školou jsem zahnul k přehradě a hurá do lesa. Přišlo mi, že už je tu podzim. U studánky mě čekalo příjemné překvapení, a to, že i když včera pršelo, v úkrytu je naprosto sucho. Doplnil jsem do kešky logbook a doma ji odeslal ke schválení.
Jen tak mimochodem, když bychom chtěli vědět, jestli voda ze studánek je pitná - kam se posílá vzorek a kolik to stojí? Neví někdo?
Podzim je tu

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?