Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Kolem jablonecké přehrady

Publikováno 27.12.2010 v 00:12 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 410x

Nějak se mi letos nechtělo ty dárky otvírat, ještě mi myslím něco pod stromečkem leží, ale však já se k tomu časem dostanu.
Cestou ke kešce
Co jsem dostal? Tak letos mi největší radost určitě udělala tahle gpska, i když jsem si ji po domluvě z poloviny hradil sám z mé velmi skromné výplaty (:D). Následovaly asi konečně pořádné zimní boty, ať se mám v čem brodit závějema pro ty FTFka, holící strojek, balík papírů (no to bude zase logbooků :D) no a co je tam ještě pod tím stromečkem, to sám nevím.
Proč se nikdo nehoupe?
Jak je venku sníh, tak luštím jablonecké mysterky. On ten sníh je na luštění dobrý, ale na hledání špatný. Připravil jsem si na dnešek tři mysterky, našel jsem jen jednu. No, aspoň něco.
Jablonecká přehrada v zimě
A večer mě čekalo nepříjemné překvapení u dvou mých kešek. Keška u kruháku u Shellky byla nějakým mudlou vykradena a všechny cennější předměty zmizely. V kešce zůstal jen promočený logbook, památeční kartičky a gumička do vlasů. Chvíli jsem přemýšlel, zda mám cache opět obnovit stejně - pak jsem si však řekl "Raději ne", vyměnil ji za mikro a přesunul o kus dál.
Strom
U kešky u kruháku u Lidlu (třikrát u v šesti slovech? No teda...) jsem ještě nebyl, nicméně dle mých informací se jen tak volně válí na sněhu. Ještě jsem tam nešel abych to zkontroloval. Achjo, máme v Jablonci nějaké keškovandaly. I když popravdě, ona ta keška u Lidlu stejně byla na soukromém pozemku. Tak snad pro ní zítra najdu nějaké lepší umístění.
Kruhák u Lidlu

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?