Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Kostelecké rybníky

Publikováno 31.03.2011 v 21:03 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 430x

Začneme nejdříve úterkem, slíbil jsem, že se k tomu vrátím. V úterý navečer jsem zašel do Polska na jeden před dvěma dny schválený letterbox. Zajel jsem do Náchoda a odtamtud jsem šel pro letterbox. A stihnul jsem ještě krásné druhé místo.
MostLabuťPařez/lavičkaKřížekHraniční tabuleBývalá traťDíra v pařezu
Nedá se tomu říci keška, tohle byla prostě keš! Pro srovnání jsem ji vyfotil vedle svého báglu.
KešLogbook
Ve středu jsem vyrazil pod Červený kostelec do kraje multin si jich několik odlovit. Spousta rybníků. Není tak o čem se rozepisovat. Možná jen o jedné multině, kde stage 1 byla od dvojky kilometr, já přišel nejdřív na dvojku, a tak jsem zkusil čísla dopočítat z hlavy. A podařilo se, došel jsem za šipkou až k finálce.
LoukaRybníkPomalu už klasická schovkaTohle se stane, když se popletou dvě pohádky. RybníkRybníkPomníkRozcestníkStromRybníkKeškaTřídíte odpad?
Dnes jsem si vyjel autobusem do Horního Kostelce a šel si odlovit několik místních krabiček. No odlovil jsem tam skoro všechno.
Silnice
Původně jsem měl v plánu odlovit ještě dvě další kešky. Jednak bych je nestihl, což jsem zpočátku nevěděl, ovšem ani počasí nevypadalo nijak dobře.
Nic moc počasí
KolejeRybník

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Zlá veverka 02.04.2011 v 18:32 woe ti taky trvalo, nez jsi docestoval na muj blogisek xD...
  Jsem dneska byla kešovat sama s našima to byla prdel:D mama hledala a tata "to nenajdes, tak uz pojd" ... "uz jdes?" .... "Tak co je?" ... "Dělej".... .... ... MÁM JI xD Skákala jsem v tzv. kameným moři s nateklým palcem a nemohla jsem pořádně došlápnout na nohu xD


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?