Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Krása je relativní

Publikováno 03.11.2010 v 16:16 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 380x

V jedné věci, v jedné jediné věci, s Tafrobem souhlasím.
Snažíš se pořád číst Cosmogirl, ale stejně pořád víš hovno, girl.
Image, móda, showbyznys, celebrity, o tom je dneska každej druhej blog. Kam se dostaly idoly za posledních osmdesát let? No pěkně do prdele.
Když bychom se koukli o nějakých těch osmdesát let zpátky, viděli bychom jako idol nějakou pěknou baculku. Bylo by to v době, kdy nebyla žádná televize a všechno se tenkráte vlastně jenom poslouchalo. Lidé viděli pouze to co bylo kolem nich. Zprávy si pouštěli z rádia, hudbu z gramofonu. Až pak přišly takové dvě věci. První bych řekl asi televizi. Lidé viděli obraz. Lidé si navykli sledovat obraz a televize toho začala využívat. A pak přišly takové ty časopisy. Takové ty stupidní časopisy, které jsou dneska nejkupovanějšími. Nebudu zde uvádět jejich názvy, jenom bych dělal Holčičce a Hnusnýmu žrádlu další reklamu. Za ty roky co nás ovlivňuje televize jsme se dostali tam, že ty dnešní missky jsou vychrtlý anorektičky a škoda slov. . .
V televizi zrovna běží nějaká reklama jak zhubnout. Co s tím všichni furt maj? Vzhledem k tomu že na reklamy a televizi obvykle nekoukám, ještě z toho nejsem tak zblblej, abych na ty kokotiny dal. I přesto ale vím, že lidi udělaj co viděj v televizi. Budou jim nabízet tablety na zhubnutí, koupěj si tablety na zhubnutí. Když by nabízeli tablety na ztloustnutí, zas si je lidi koupěj. Televize ovlivňuje svět, a to je ten důvod, proč mi chytřejší televizi ignorujem a bojujeme proti ní.
Děcka si kupujou časopisy plný kokotin, s vymyšlenejma příběhama. A posílaj do těch časáků svoje příspěvky, který se stejně nikdy neotisknou, protože by neměly tak dobrý prodej. Děcka si čtou jak se perfektně daří těm podlejm halyvůdskejm herečkám a hercům, co se nikdy nedělo ale píše se o tom jako že se to tam dělo a pak o tom píšou na svejch blogískách, malujou se jak kurvy, chovaj se jak kurvy a pak kurva proč to vypadá tak jak to dneska vypadá. Zkuste si někdy kurva uvědomit že pravá krása je uvnitř, nikoliv navenek. . .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?