Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Lidi jsou bordeláři

Publikováno 10.04.2011 v 09:17 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 468x

Ano, bordeláři. A po zimě nám to všechno krásně vykouklo, to co bylo pod sněhem a ve sněhu a vidíme, jak se k naší zemi chováme. Lidi vyhazují odpadky kde se jim zachce. Setkal jsem se s tím v poslední době na dvou místech. První, při zakládání jedné kešky na Proseči, kde v každém místě kde by mohla být keška byly naházené nějaké odpadky. Podruhé dnes při přesunu z jedné kešek, kde byly odpadky doslova na každém kroku, včetně lidských exkrementů. Město zde navíc nebylo schopné uklidit ani po dvou letech pozůstatky vichřice. A tak víte, co se mi povedlo?
Bota
Dost naříkání, lidi kteří do přírody chodí jenom tehdy, když se potřebují nečeho zbavit, se stejně nezmění.
Ve čtvrtek jsem vyrazil na několik kešek ze Skalice do Ratibořic.
Kostel
Spolužák chtěl ukázat jak vlastně vypadá ta keška, tak jsme začali nejdřív jednou tradičkou a multinou přímo ve Skalici. Musím říct, že jsem byl rád za jejich dobrý stav. Asi by neudělalo dobrý dojem, kdyby byly třeba nějak mokré, zničené a tak podobně.
Cyklostezka
A pak jsem vyrazil po cyklostezce do Ratibořic. Byl krásný slunečný den, někde teda ale už opravdu hrozně foukalo.
Krajina
Keška
Krmelec
Tady si asi říkáte, jak sem chodí zvířátka? No ona sem nechodí. Tohle je práce větru.
Altánek v Ratibořicích s keškou
A ze zámku v Ratibořicích jsem vyrazil opět zpátky do Skalice na autobus.
Most
V pátek jsem měl zase cestou ze školy půl hodinky v Hradci, tak jsem si tam zašel pro jednu kešku u muzea - krásně zpracovaná, a pak jsem se asi po páté vydal hledat kešku u Katschnerky. Asi byl dobrý signál, tentokrát mě prostě napadlo, kam se kouknout. A našel jsem.
Afrikány
V sobotu jsem byl u táty a s ním jsme vyrazili (taky jednou na nekešovací) procházku od sídliště Janovská na chatu Proseč (která před několika lety vyhořela a stále ještě není postavena chata nová).
Cesta
Pastvina
A z chaty Proseče jsem vyrazil pro jednu "novinku" (tři dny starou) u základní školy na Šumavě. GPSka si se mnou docela pohrála. Nejdřív jsem na ni nekoukal a šel jsem podle toho, co jsem si pamatoval z mapy. Pak jsem ji asi 5 metrů od kešky vytáhnul a ukázala mi 85 metrů Tak jsem šel za šipkou. Nejdřív ubíhala normálně. Pak zbývá 26 metrů, 25, 24, 90! Takže zase zpátky. Podruhé si ze mě už nevystřelila a kešku jsem našel.
Jablonecká přehrada
Škola na Šumavě
Dnes jsem měl v plánu přemístit kešku v Tovární (kačeři si přáli změnu velikosti kešky) a pak jít pro finálku multiny Lom na Rádle. Opět to musím nechat na někdy jindy, kvůli tomu co jsem psal hned na začátku. A rozhodl jsem se, že nabídnu k adopci kruhákovku v Kokoníně a v Rychnově. Z toho důvodu, že tam jsem jednou za uherský rok. Do Kokonína už je nová keška nachystaná, je jen otázkou kdo a kdy ji tam někam dá. Chcete si zkazit překvapení? Tak jo, tady máte její fotku.
Keška

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?