Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Na Ještěd v kulichu a s lyžemi

Publikováno 28.06.2011 v 17:16 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 439x

Na názvu článku by zajisté nebylo nic divného, pokud by nebyl psán koncem června. V sobotu pětadvacátého se konal na Ještědu jeden recesistický event.
Autem jsem dojel až na parkoviště pod Ještědem a odběhnul si ještě pro jednu nedalekou finálku multiny, zatímco jsem se potkal již s prvními kolegy. Díky tomu byli turisté již tak trochu připraveni na to, že ještě někoho v kulichu a se sáňkami potkají. Horší to měli ti, co přišli jako první, neboť si je opravdu každý fotil. Nahoru jsem dorazil těsně před druhou hodinou. Už tehdy zde bylo docela dost lidí.
Na Ještědu v červnu
Dorazila sem i spousta kačerů odjinud, takže jsem po mém příchodu nikoho z přítomných neznal. Také je možné, že spíš nepoznal, neboť je rozdíl poznat člověka bez čepice a s kulichem až u nosu.
Pořadatel eventu
Od pořadatelů se dozvídám, že máme ještě čtvrt hodinky do hromadného focení, tak vyrážím pro nedalekou tradičku věnovanou Ještědu. Po návratu zpátky na event přemýšlím, jestli zde náhodou někde nejsou Pokémoni, kteří psali, že se eventu zúčastní. Nikde je nevidím, když v tom se otočí člověk vedle mě: "Ahoj Tiskaři!" Jasné, takže stáli vedle mě. Prohodíme pár slov a organizátor svolává na hromadné foto.
Hromadné foto - event Na Ještěd v kulichu a s lyžemi - červen 2011
Během focení přicházejí ještě další kačeři, kteří mají zhruba 15 minut zpoždění. Po fotce se vytáhl logbook, a všichni se šli zalogovat.
Logbook eventu
Jako na většině eventů bývá košík na trackovatelné předměty, zde žádný nebyl. Owner vytáhl jeden TB který s sebou vozí a dal jej na lavičku. Prý kdo chce, může si jej diskavernout. Využil jsem příležitosti, přihodil k němu dva TB co jsem přivezl a už to šlo samo. "Hele, tady sem se dávaj tébéčka!" Trackovatelné předměty mi lítaly přímo před nos.
Logování eventu
Asi pět minut po půle jsem se zvedl, a hurá zpátky na parkoviště k autu. Zítra mě čeká taky jeden event. Ale o něm se rozepíšu zase až příště.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Opicakuz 04.08.2011 v 18:31 Jen bych chtěl podotknout jak to bylo s tím pozdním příchodem na focení (jo, byli jsme to my z PCK).

  Z kroniky PCK:

  Na vrcholku již stál Otík a do megafonu hlásil, že se máme připravit na fotku, ale čekat ještě pár minut do 14:10. Někdo ho prý ve Varech málem ukamenoval, když nestihl běžet za vrchním.

  „Pohodička, máme čas. Jdeme ještě tady na tu tradičku, ne?“ prohlásil kdosi. ŠLi jsme. Cestou jsme zapomněli v kolik byl ten sraz a někdo prohlásil, že ve 14:15.

  Po zalogování jdeme zpátky a slyšíme megafon: „Tak se všichni nastavte, začínáme.“ Běželi jsme nahoru jako o život. Stihli jsme to, ale bylo to o fous.

  http://pck.desitka.cz/96-vikendovka-na-jested.html


  Jinak máš pěkný blog. Jistě sem ještě někdy zavítám.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?