Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Polsko 3

Publikováno 11.11.2010 v 16:58 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 336x

Dneska ráno se mi opravdu nechtělo vstávat. Vyhřátej radiátor vedle mě, já nachlazenej a ve škole tři písemky. Mno super. Tak jsem se vykopal a šel. Samozřejmě že jsem všechny písemky zkurvil jak jen se dalo.
Protože nám odpadla poslední hodina, rozhodl jsem se dojít odlovit dvě kešky do Polska. Minule se nezadařilo, tak se snad dneska zadaří.
Žďárky
Ono bych tam asi šel i kdyby nám ta poslední hodina neodpadla, on je to do Polska kousek (hodina a půl), ale už bych se nestihnul vrátit za světla. Vydal jsem se přes Žďárky do Pstružnýho, kde jsem se rozhodl odlovit jednu mikro keš, kterou jsem minule nenašel.
Editace 21.2.2011: Prý se nesmí říkat Pstružný, protože je to Stroužný.
Rybníky
Tyhle rybníky jste mohly vidět už v předchozím článku z Polska. Tehdy tam však byl vyfocený jen jeden, a zároveň tam byla mylná informace, že je jenom jeden. Kdepak, jsou tři. Cestou ke kostelu jsem si všiml po levé straně cesty jednoho křížku, ten ukřižovaný Ježíš se na něm doslova třpytil.
Kříž
No a pak tedy už konečně ke kostelu pro kešku. Hledal jsem ji tam už minule, nicméně pouze podle screenu z mapy, a to nepřihlášený. Takže o dvacet metrů mimo. Dnes ve 14:35 se mi povedlo ji najít.
Kostel
Od kostela jsem se rozhodl zajít ještě pro jednu kešku o kus dál. Google mi doporučil jít 4 kilometry po silnici. Já se rozhodl pro 300 metrů po louce a dvěstě lesem. Po louce to byla pohoda, ale les byl ve sklonu 70°. A nahoře na kopci jsem ještě zjistil, že asi 50 metrů severně vede turistická značka - po celou dobu do mírného kopečka.
Altánek
Od altánku ještě pár metrů, a šup pro moji třetí polskou kešku. Podařilo se. Tak teď už stačí dojít zase zpátky na intr. A tentokrát už říkám popravdě, že letos už do Polska nepůjdu.
Keška v Polsku

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?