Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Přestup na výuční obor

Publikováno 04.05.2011 v 14:11 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 523x

Pokud něco odkládáte, je to špatné. Je to velmi špatné. Někde - já nevím kdy to začalo. Vlastně předloni nebo tak někde nějaký najít si školu jsi bez maturity seš hovno a já vim že to na tom blogu vážně trochu tak nestíhám pát a ještě jsem se asi nepochlubil známkama co. Na třičtvrtěletí 5,5,4-,4,... Já už jsem rok a něco zpátky uvažoval o přestupu na výuční ale když já se vždycky během pár hodin rozhodnu jinak a loni jsem to nějak na vysvědčení dotáhnul a bylo by mi to líto přestoupit a vzdát se vlastně maturity protože nějak nevim jestli by mě jenom jako vyučenýho někde vzali ale vim že odmaturovat nemám šanci. A teď krok od psychického zhroucení vlastně vůbec nevím jestli na výučním oboru už není plno jestli bych tam vubec mohl navíc teď bude konec druháku a já jako vlastně buďto druhák nedodělám nebo v něm propadnu takže i kdyby bylo místo pochybuju že by mě na výuční obor vzali hned do třetáku, co do druháku, bych moná musel zase do prváku a pět let na týhle škole to by se mi jako vážně nechtělo. Ale já vim že ač mi to je líto tak už se konečně musím rozhodnout no co rozhodnout já už musim prostě konečně přestoupit. Jakože zítra jestli nebudu mít jendičku z matiky což mít nebudu i když viz. o řádek níž tak bych si ještě musel mnějaké písemky z matematiky opravit a stejně prostě bych z tohohle nikdy neodmaturoval a stejně když prostě půjde matika tak propadnu z chemie a hlavně literatury. O literatuře od Jiráska jedna knížka co úplně jem se v ni našel tam v jedný postvě a konec co učitelka vypráví že ta postava nakonec jako jediná neodmaturovala a hned na to ve válce jediná umřela. Hustý.
Po okáčkách táhnu ze školy do lesa čučí na mě srnka pak odběhne. Jdu lesem chvíli po týhle cestě chvíli po tamtý zas se vraci na rozcestí až si sednu na jednu louku. Je odsud krásnej výhled na celý Poříčí vzdádu na kopcích ještě sníh. Tady byly taky když jsem přišel ještě zbytky sněhu ale jak svítí slunce tak se to tu zamlžilo a sníh byl pryč. Vedle sebe mám učebnici matiky měl bych ji otevřít a naučit se to kurva naučit se to! Ale ještě předtím musím zavolat mamce a tentokráte už se nesmim rozhodnout jinak prostě musim přestoupit.
Po rozhovoru s maminkou jsem se vydal do školy. Dostal jsem žádost, tu vyplním, a půjde-li vše v pohodě, pak bych měl přestoupit v polovině května.
Táta mě zabije, co?

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • Trhač 04.05.2011 v 16:06 Zrovna totéž řeším se svým kačerským synkem. Neklesej na duch(n)u, to zvládneš. Moji kamarádi holt maturují ve 40 letech, až když ten papír opravdu potřebují (elektrikáři kvůli kvalifikaci). S Tvojí lidskou hodnotou to až tak nesouvisí. Já maturoval za 1-1-1-2, z VŠ mě vylili a nakonec dělám něco úplně jiného! Ahoj! Trhač


 • Bobina 05.05.2011 v 08:19 To máš těžký.Jsi ve věku kdy si většina polodospělých nechce nechat poradit a radši si "nabijou držku" Nebyla jsem jiná.Teď jsi měl na výběr.Pár let se soustředit na vyučení.Dostat na to lejstro a mít pokoj.A pak se věnovat po práci čemu chceš.A nebo se si myslet, že škola se nějak zvládne(což nefunguje) a věnovat veškerý volný čas nedůležitým věcem, které se odložit dají.Pak se Ti ale může stát(ale taky nemusí) že si párkrát řekneš "jak jsem mohl bejt tak blbej.
  Kdo ví co vlastně budeš nakonec dělat.Málokdo dělá to, na co má školu:-)


 • Bublina 05.05.2011 v 17:27 No... už jsi s tim blbnul v pololetí. No, slyšet něco o tom, "hlavně, že máš 500 kešek.. " nechceš.
  No... je to tvoje volba, ale abys pak nelitoval...


 • Hráblík=) 06.05.2011 v 21:29 Být tebou, rozhoduju se hodně vážně. Je to pro tvůj život, moc tě neznám, ale pokud vážně víš, že bys maturu neudělal a nebo k ní ani "nedošel" je lepší přestoupit na učební obor, kde získáš výuční list a potom kdyby se ti chtělo tu maturu ;)
  Rozhodni se správně :) i když je to těžký ;)


 • Bublina 10.05.2011 v 18:54 event nezajistí třešně... navíc jsme nebyli v Praze... ale na chatě a během těch dní nám nějakej mamrd ukradl kešku v Klobukách


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?