Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Putování po Semilech

Publikováno 07.06.2011 v 23:29 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 413x

Koncem dubna v Semilech proběhl CITO event, po kterém jsme se vydali s kolegy Roman_Jaromer, polkol a ruzalukas na odlov místních keší. Dnes se mi konečně podařilo fotografie z onoho putování získat a můžu je dát na blog.
O CITU v Semilech jsem se tedy zmiňoval už ke konci dubna zde.
Článek ukazuje schránky tak jak jsou a obsahuje spoilery. Pokud si nechcete kazit radost a překvapení při luštění mysterek a multin a nalezení samotných kešek a z jejich provedení, raději tento článek nečtěte.
Jako první kolegové vyrazili na finálku jedné nejmenované multiny, kterou si spočítali v průběhu eventu. Já také, ale narozdíl od nich jsem si ji došel zároveň při eventu i odlovit.
Jedna Semilská multina
Pak jsme pokračovali vzhůru do kopců, kde jsme se potkali s kolegou Mesingerem. Je to zajímavé, ale nepoznal jsem jej. Prostě nějak nemám paměť na tváře.
Pokračovali jsme dále do kopce, kde to vypadalo že u kešky sedí mudlové.
Mudlové
Usadíme se na lavičce naproti nim a snažíme se, aby odsud vypadly. Neúspěšně. Roman však znova koukne na GPSku a říká: "Vždyť je to odsud ještě 20 metrů!" a tak pokračujeme a v pohodě odlovujeme. Dále nás čeká multina. Potkáváme se s jednimi kolegy z eventu, kteří již mají multinu odlovenou a zrovna se vraceli zpátky k autu. Ještě jsme poklábosili a neboť říkali že se chystají na večerní posezení po CITU, poslal jsem po nich i ještěrky které si někdo při CITU zamluvil ale nevyzvedl.
Kolegové z eventu
I tuto kešku nacházíme a pokračujeme dále. Tentokrát nás čekají složitější výpočty aneb multiny, které jsou roztáhlé přes celé město. Postupně luštíme
Luštíme multinu
a nacházíme.
Je tam!
A pokračujeme k další multině. U té jsme vynechali jednu ze zastávek, že ji tipneme. Mě by to tedy hnalo do jednoho pozemku s cedulí "vstup zakázán, soukromý pozemek" (hint neostýchej se a vstup), ale čísílko na konci souřadnic bylo tak trochu jiné než jsem předpokládal a našli jsme.
Další Semilská keška
Ještě jsme si odlovili dvě kešky na místním ostrůvku
Keška v Semilech na ostrůvku
a pak jsme sedli do polkolovy škodovky a vydali jsme se dovyluštit jednu mysterku. A podařilo se!
Nejmenovaná Semilská mysterka
Poté jsme zkusili ještě jednu tradičku - bohužel nacházíme pouze prázdný úkryt. A to zrovna v den, kdy je event.
Prázdný kryt na kešku
A na další tradičce už jsem se s kolegy rozloučil a odjel jsem domů. Oni ještě pokračovali na večerní posezení, takže mně ta fotka ani tak nic neřekne, vám ostatním třeba ano.
Posezení po CITU v Semilech

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?