Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Směr Bedřichov

Publikováno 07.03.2011 v 22:34 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 443x

Včera jsem se rozhodl odlovit si nejbližší nenalezené kešky směrem na sever. A vydal jsem se směrem k Bedřichovu.
Z těch už si asi nikdo nezavolá
Nejprve jsem vyrazil k Bručounovi. Multina, první stage se prý hledá velmi obtížně. Bez problému, nejdřív jsem na druhý pokus našel finálku bez souřadnic, až pak jsem se vydal ke kameni.
CestaBručoun
Od Bručouna jsem pokračoval na klášterní vrch, odkud je krásný výhled na Liberec. Vyhlídka která měla i dřevěné zábradlí však bohužel upadá v zapomění, zábradlí dávno shnilo a přístupová cesta už dávno zarostla stromky.
Výhled na Ještěd z Klášterního vrchu
Nebyla to perníková chaloupka?
Dále jsem pokračoval ke kamennému stolu, od něj kolem chaty U tlusté jedle ke starému lomu v Hraničné a pak jsem napotřetí odlovil i kešku u lomu nového.
Chata U tlusté jedle
Z té kešky u nového lomu nevím jaký mám vlastně pocit. Dříve tam byla tradička přímo v lomu, jenže ten je soukromý majetek a je střežen bezpečnostní agenturou. Jednou přijela na kačery a keška pak šla do archivu. W!nd3 ji založil znovu o kus vedle, ale stejně bych řekl že je to za "oplocením" lomu. Poprvé jsem tam byl v den publikace. Spíše večer, bez baterky, nenašel jsem nic.
Výhled z lomu na Jablonec
Podruhé jsem si neuvědomil atribut "přes zimu nedostupné" a vydal jsem se tam v lednu. Samozřejmě že bez úspěchu.
A znovu výhled na Jablonec, z nedaleké louky
Napotřetí jsem ji včera dal, neboť pár dnů přede mnou tam byli kačeři s krumpáčem.
Mšeno, foceno při návratu domů
Celou dobu jsem si říkal, jestli nepípne v okolí nějaká nová keška. Pípla až v deset večer. Takže jsem si ještě zajel dneska z tiskárny znovu na Bedřichov, tentokrát bez foťáku. A? Mám další TTF (třetí nálezce cache od publikace).

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • rsz 04.04.2014 v 09:03 v té rozpadlé chatce jsme si před lety pravidelně s tátou vařili čaj, potom většinou k tlusté jedli blbnou k potoku, jsem rád že jsem našel asi jedinou fotku na internetu:)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?