Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Sobota, 6. února 2010

Publikováno 06.02.2010 v 20:11 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 310x

Jedničku z Ekologie? Ha, ha, ha.
Myslím že tohle čte hodně buoucích prváků jdoucích na SŠPTP do Velkého Poříčí. Někteří z vás možná čekají, že z takových lehkých předmětů jako je třeba Ekologie, dostanete jedničku. Budete bydlet na intru? Nepočítejte s tím.
Abyste měli v prvním ročníku jedničku, musíte odevzdat esej o zdravém životním stylu, referát o nějakém ohroženém druhu zvířat a buď 2kg elektroniky nebo 0,5kg baterií.
Pocházím z rodiny, kde se nekupuje elektronika od vietnamců: To znamená, že nějaká ta elektronika se rozbije tak jednou za rok - ne několikrát za půl roku, abych nasbíral tolik vysloužilé elektroniky. Druhá možnost jsou baterie. Pocházíme z rodiny, kde jsme šetrní k životnímu prostředí. Jsme až tak šetrní, že používáme baterie nabíjecí. A zase další věc. Ano, prostě nemám šanci nasbírat to, co naše paní učitelka Špeldová chce. Dále vzhledem k tomu že jsem na intru, ODMÍTÁM se vám tam tahat s nějakou vysloužilou elektronikou. Já školu do žádnýho přiblblýho ekologickýho programu nepřihlašoval, takže se odmítám do něj zařazovat a jsem proti tomu, aby nám byly za to snižovány známky. Je naprostá pitomost, abychom se měli kvůli jedničce do školy táhnout s vysloužilou elektronikou nebo vybitými bateriemi. Navíc nevím co je ekologičtější: Jestli nosit vybitý baterky na zlikvidování do školy, nebo používát nabíjecí. A rada pro vás, kteří nejste na intru a tak máte šanci tam něco dovézt:
-Pokud také používáte nabíjecí baterky, jděte do Alberta, a vykraďte tam tu bednu s použitejma baterkama. Je to asi jediná šance, jak máte zmiňované množství baterií sehnat. Sice tím riskujete, že budete stíháni zákonem, ale máte velikou šanci získat jedničku z Ekologie.
-Pokud nemáte také doma žádný vysloužilý spotřebič, odpojte všechna funkční rádia, a odneste je do školy. To přeci za tu jedničku z Eg stojí, ne?
Uvědomte si prosím, že rady výše uvedené jsou naprosto stejná pitomost, jako celý 'ekologický' systém na naši škole. Ale pokud chcete jedničku, prostě se bez nich neobejdete.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?