Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Sobota, 8. května 2010

Publikováno 08.05.2010 v 18:00 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 335x

V devět hodin mě probudil táta. Trochu mě bolelo v krku a vůbec se mi nechtělo vstávat. Vůbec nejradši bych někam na následující týden zmizel. Ale nemůžu. To už bych se vážně do druháku nedostal.
Už od čtvrtka to šlo všechno do hajzlu. Ano, od toho čtvrtka, kdy jsem se dozvěděl že propadám z matiky a literatury. V pátek jsem napsal snad dobře písemku z materiálů, avšak hned další hodinu mě překvapila písemka z technologie. Pak jsem si vypsal do sešitu co mě kdy ve škole čeká. Do příštího víkendu nebudu mít den, kdy bych nemusel dělat nic do školy. At už laborka, učení na písemku, na zkoušení, nebo psaní slohu - na každý den příštího týdne něco mám.
A pak už se to rozjelo. Na tuhle sobotu jsem jel k tátovi, což se mi vůbec nehodilo. Táta má vždycky nějaký plány co dělat, a já si potřeboval nutně napsat ten sloh, protože když bych to odložil, musel bych další den dělat do školy dvě věci, což bych nezvládnul. V autobuse z Poříčí se mi rozbily sluchátka do mobilu: Prostě přestala fungovat. Chtěl jsem se prospat, ale jel tak starej autobus, že to prostě nešlo. Tak jsem si řekl že to nevadí, že se prospim v buse z Hradce do Liberce, ž si v tom buse sednu sám. Opravdu jsem seděl sám. Na schodech. Ostatní stáli. Pak se dvě sedačky vedle mě pozvracelo nějaké dítě. U táty jsem zjistil, že mi vypadává nabíječka. Nemám sílu to řešit, teď musim dotáhnout tu školu.
S tátou jsme hned po ránu jeli do lesa vyspravit studánku, kterou už tam skoro někde rok stavíme. Vůbec nevím, kdy se k tomu slohu dostanu. A ani k těm dalším věcem do školy. Jen stres, stres, stres. Pak se divte, proč se řežu. . .
Doufal jsem, že jsem ráno stihnul vše, co jsem chtěl. Táta mě opravil hned ve výtahu: "Co kdyby ses taky někdy oholil?" Aha.
Už nevim co, ale zase se mi podařilo něco rozbít. To se mi asi bude teď dařit hodně často. . . K psaní naplánované slohovky jsem se dostal až kolem půl třetí.
Témata na výběr:
Jak jsem se polekal - (tak to si vzpomínám jen na jednu věc, a to jak na mě bafnul Soucin na záchodech s cigárem, no tak tohle zavrhuju rovnou)
Jak jsem vystrašil /někoho/ - (kdy jsem někoho vystrašil? Když mi bylo pět? A to si mám jako pamatovat? Se kurva chovám jak člověk, tak nikoho nestrašim)
Už se na mě nehněvej - (aha, to by možná šlo. Napsat. Učitelce. Jako omluvu, že jsem nedokázal napsat sloh)
Podařený večírek - (bych měl psát o svejch osmnáctinách, co? Škoda že ještě nebyly)
Jak se nám vydařila dovolená - (Kdy jsem to naposled byl někde u moře? Mezi sedmou a osmou třídou? Nebo si mám jako něco vymyslet? S použitím dialogu? To už si děláte prdel, ne?)
Bylo by o dost lepší, kdyby nám zadala jedno téma. Takhle opravdu nevim, co si mám vybrat.
O hodinu později jsem toho měl . . . neměl. Vůbec jsem neměl nápady, takže jsem ještě ani nezačal. Za to jsem udělal jedno skvělý instro. Ovšem to mi nepomůže dostat se do druháku. . .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?