Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Středa, 21. dubna 2010

Publikováno 21.04.2010 v 17:59 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 290x

Je asi tak dvacet minut po poledni. Už mě to tu nebaví. Dneska máme praxi. Na počítačích, grafiku. Od příštího týdne půjdeme zase 4× na tiskárnu; tak tam mě to nebude bavit už vůbec.
Dneska jsme se učili dělat gify (pro neználky - takové ty hejbající obrázkyco jsou na internetu), tak jsem si tak trochu pohrál s jednou reklamou na Volieeru. Ale stejnak ji asi nikdy nezveřejnim. Musím říct, že v Adobe Photoshopu se rozhodně GIFy vytváří líp než v Malování a GIF animatoru. Za chvilu končíme, půjdu na intr a naobědvám se, na odpoledne je plánu mnoho, ale kdo ví co stihnu a co ne. Rozhodně budu muset ještě upravit zadní obal připravovanýho alba. No a pak snad už tedy ten videoklip. I když uvidíme. Před očima vidim nádhernej videoklip. Jak to bude vypadat v reálu? Kdo ví. Doufám že to nedopadne stejně jako s tím minulým videoklipem na písničku Láska ze záhrobí. . . Taky jsem na praxi měl chvilku času, takže jsem vytvořil opět nové logo a design na Volieeru do menu, snad to tam zvládnu nahodit nějak tak během dneška. A když ne, nevadí. I když tu novou ikonku 88×31 bych tam hodit měl, že? Ta stará vypadá dost. . . staře.

Tak jsou tři hodiny odpoledne a já jsem se právě vrátil zvenčí. Řekl bych že záběrů máme dost. Teda. . . Polovinu nebo spíš třetinu na celej videoklip. Celé natáčení se obešlo bet jakýchkoliv incidentů a zranění. Teda, jen Ráďa je ráda že na zpátky na intr vyšla schody. Teď si šla dobít baterku a za půl hoďky bychom mohli zas někam jít. Řeknu vám, nezávidím tomu co to bude sestříhávat. Momentálně poslouchám Ondrovy výmysly na elektrické kytaře. Taky by se mohl naučit hrát nějaké normálnější písničky. Docela se divím že už jsem stihnul dát na Volieeru novou grafiku do menu, ovšem kdo ví, jak to bude vypadat. Naštěstí jsem si tentokrát zezálohoval písmo na průhledným podkladu, tak by to snad už neměl být takový problém malinko poupravit. Začínám mít hlad. Přemýšlím, zda si jít něco koupit nebo si radši vyšetřit peníze na krabku. Abych měl na celou krabku, musel bych někde ještě sehnat dvacku. Přemýšlím přemýšlím co s tím, a nevím. Tak jsem si řekl že si zahraju Go, trabante a mezitím přišla jedna holčina stli ji prodám cíga. No dobrý, na krabku mi chyběj 4 koruny. Přepočítávám to: Divný, momentálně chybí jenom koruna.

Tak jsem zjistil, že to menu na Volieeře má chybu, budu to muset opravit. Nakonec už jsme nikam nešli, takže teď se snažim nahrát to co jsme dnes natočili na net. Prej se to bude uploadovat dvě a půl hodiny. No je to zajímavé něco na intru uploadovat. Nevěřili byste kolik lidí si stěžuje, že mají pomalý net a že určitě někdo něco stahuje. Inu, říkám to popravdě: Já nestahuju. A na upload se nikdo neptá.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?