Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Středa, 8. září 2010

Publikováno 08.09.2010 v 14:02 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 332x

A hele, co to nevidím. . . 20% baterky, to si žádá o zápis do blogu! Ale hlavně často ukládat, aby to nedopadlo jako minule, kdy celej můj zápis zmizel během přestupu :-/
Tenkráte ta ředitelova přednáška na intru byla vskutku o chlastání. Jeden intrák se ožral a slovně napadl někoho ze zastupitelstva. Jinak škola mě samozřejmě nebaví, a to dá se říci od doby, co jsem dostal rozvrh. Nemám rád tělák ráno v půl osmý. Nemám rád odpoledku každou středu do půl pátý. Nemám rád tak málo angličtiny. Nemám rád tolik hodin matematiky. Mrzout (Šmoulové) forever! :D
V neděli večer jsem se vydal na lov za svou první keškou (viz. geocaching.cz). O kešce jsem přesně věděl kde se nachází, nicméně - mudlové zhatili můj lov. Na místo jsem se ještě jednou vrátil v devět večer, ale mudlové pořád opěkali buřty u táboráku.
V pondělí jsem šel poprvé na praxi do tiskárny. Ano, v tiskárně mě to baví. Pokud se tam zrovna nenadává, o tom níže. Dohodl jsem se jak tam budu chodit na praxi, a díky dobrému rozložení praxe pro mě nebude problém být o půl šesté večer o 100 kilometrů dál. Ač jsem to nečekal, tak už dneska (v úterý) mě začali učit s digitální mašinou. Prej "Příště ti pošlu na server co máš dát tisknout, a ty to natiskneš." No jako fajn. Nebo včera odpoledne proběhlo moje proškolení bezpečností práce na pracovišti: "Nařežeš na řezačce tyhle jízdní řády, a když si nic neusekneš, jsi úspěšně proškolen." Je to tam prostě prima :)
Včera odpoledne jsem nakonec našel svoje první dvě kešky. Jako první jsem si dal za úkol najít tu u památníku u Liazu, a jako druhou rychlou tenisovku. Obě kešky jsem odlovil během 5-ti minut, a tak mi to nedalo, a vydal jsem se o půl sedmé večer se psem odlovit moji třetí kešku na Horní Proseči. I když s ní hodně lidí začínalo, já jsem ji nenašel. O půl deváté v naprosté tmě jsem hledání kešky vzdal, s tím, že se po ní podívam ještě jindy.
Dnes ráno jsem šel na osm do tiskárny, tudíž jsem měl cestou příležitost si trochu zalovit. Jako první jsem hledal mysterku pod Žižkáčem. Nepovedlo se mi to, nicméně jsem viděl na druhé straně louky nějakou dívčinu s iphonem. Přesně na tom místě kde ona ráno stála jsem odlovil kešku o půl jedné odpoledne cestou z praxe. Mým dalším úspěchem byla Kytarová keška, kousek od tiskárny. Nalezl jsem ji přesně v poledne. Nicméně mysterku Jablonecká kina hledám doteď. Souřadnice mi sice vyšly naprosto přesně, nicméně ono se bez GPSky loví i tak trochu na hovno, a neustálý pohyb mudlů mi nedovolí místo patřičně prozkoumat. Ještě hůře jsem na tom s mysterkou jízdárna, kde mi vyšly z rébusu čtvery souřadnice. Jedny mě zavedly do městečka poblíž vesničky Vinaře. Tudíž nic. Další souřadnice mě zavedly na parkoviště u Lidlu. Sice v Jablonci, ovšem to by se keška nejmenovala jízdárna. Zbylé dvoje souřadnice naprosto vyhovovaly jízdárně, nicméně Evinka řekla ne. Takže holt nic.
O geocachingu jsem si stvořil takové jednoduché webovky, na které se snažím zapisovat kešky na které se chystám, které jsem našel, které nenašel a proč.
A jak jsem vlastně na geocaching přišel? Celkem jednoduše: Pan fix. Pak jsem se rozhodl registrovat na geocaching.com, a když jsem viděl razítka která si kešeři nechávají vyrobit, bylo mi jasné, že se taky musím dát do hledání.
Ještě k tomu co jsem slíbil napsat: Když jsem dneska odcházel z tiskárny, až na ulici jsem slyšel sprostá slova. Spadnul Windows. Prý se to dějě každou chvíli. Zatímco Linux u jednoho tiskového stroje zatím v životě nezkolaboval.
Panu Standovi bych chtěl poděkovat ze maila. A Kýtě že napíšu během pár dnů na ICQ, když se tam dostanu. Co hledám kešky se tam moc nedostávám. . .
A ještě reakce na komentář k předchozímu článku: Tím zákazem čtení lidem pod patnáct neříkám, že by neměli mozek. Tím je jen chci vyvarovat setkání se se sprostými slovy, kterých je v mém blogu plno.
Jak jsem včera přijel na intr, ještě jsem odlovil kešku na bunkru (nad Poříčím) a vydal jsem se hledat stoosmdesáti stupňovku. Jako vždy, bez GPSky. I když to má být velký sud, tak se mi kešku nepodařilo najít. No nic, zkusím to ještě s kámošem dneska večer. Teď už je nejvyšší čas vyrazit na odpoledku. . .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?