Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Úterý, 20. dubna 2010

Publikováno 20.04.2010 v 20:20 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 295x

Tak dneska jsem dodělal poslední věc na album. Tedy téměř poslední. Už chybí jen taková drobnost: Videoklip.
Sice je už domluvený co se natočí, jak se natočí, kdo to sestříhá a jak to sestříhá, ale stejnak pořád není čas. Tak snad to tenhle týden stihneme, a album by mělo být již 28. dubna. Abyste věděli co tam alespoň nějak tak bude, již dnes jsem na net uploadnul náslechy, takže si to račte poslechnout tady. Editace: Ty webovky byly už dávno smazané.
Na naši škole je tento týden inspekce, je to zajímavé vidět všechny ty učitele tak vystresované. Včera jdu o přestávce na záchod, a z něj vychází češtinářka. Šla chytat kuřáky. Jeden z těch které chytla už má podmínečné vyloučení. Nebýt tu inspekce, vůbec by po tom nešla.
Na internet se taky konečně provalily fotky z vyhlášení matematickologické soutěže Klokánek na naši škole, kde jsem byl kupodivu první. Takže rovnou moje fotka, vpravo naše učitelka matematiky, uprostřed ředitel, a vlevo já:

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?