Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Už to nešlo. . .

Publikováno 17.09.2010 v 22:00 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 304x


Ale kde je to štěstí?

Včera jsem to prostě nervově neustál. Už zase.
Měli jsme psát písemku z češtiny, předtím matematika. Při přestávce na matematiku se mě spolužačka zeptala, jestli mám úkol. Poslal jsem ji do prdele. Hodně toho lituji a několikrát jsem se ji omlouval. . .
Pak matematika. Dostal jsem pětku z písemky. A pak. . . "Kdo půjde k tabuli. . . Dneska je šestnáctého, šestnáctka chybí, tak devátý, Pokorný, k tabuli!" Pak ať neškrábu. Šel jsem pro houbu a přitom jsem praštil pěstí do dlaně. Učitelka: "Co to bylo?" "Nic, nic." "Jako jestli se někdo potřebuje uklidnit, může jít na chodbu. Nashledanou." Hodil jsem křídu na zem, řekl "Sbohem", a prásknul za sebou dveřma. Jeblo mi prostě. Přišla za mnou učitelka. . . Říkala mi, že to takhle nejde. Vím, tohle se mi stává už od mala. Od první třídy. . .
Když jsem se uklidnil, vrátil jsem se do třídy. Češtinu jsem nakonec napsal doufám že na čtyřku. Po celý zbytek dne jsem pak dostával každých pět minut naprosto nepředpokládané výtlemy. Učitelka mi dneska doporučila psychologa, s tím, že se s tím musí něco dělat. . .
Jo, málem bych zapomnl. . . Změnil jsem si nastavení na fb, takže kdo chce, může si mě přidat do přátel. . .

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?