Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Vést AK? Proč ne. . .

Publikováno 06.09.2010 v 22:50 v kategorii Zamyšlení, přečteno: 311x

U tohoto článku platí to, co u většiny. Čtení 15+, jinak prosím pouze s dovolením rodičů.
Včera jsem měl problém s vložením videa z YT. Napsal jsem o tom Blogu na FaceBooku, a dneska koukám - můj příspěvek bez reakce. Kdyby jen bez reakce. On tam není vůbec. No tak s tím jděte do prdele. . .
Tak se kouknu na téma týdne. No jo, zas nějaká volovina. A přes průčet komentářů jsem se dostal až na blog Kýty. Té, která ještě nedávno říkala, že na svém blogu nechce mít nic týkající se AK. Nicméně jak je vidět, svoje pravidlo porušila ona sama.Musím reagovat na její článek tím, že pro mě by vést klub nebyl problém. Problém by byl hlavně v klub.blog.cz , neboť to není nic víc, než obyčejný blog.
Kdyby měl být klub.blog.cz opravdu webem AK, pak by to chtělo odlišnou administraci. Členy jako zápis do souboru, odstranování členů AK stejným způsobem (akorát replace za "") a provázanost s databází. Ovšem; myslíte si že by tohle byl schopný udělat někdo, kdo ani nezareaguje na objevenou chybu o které jsem napsal na fb? To víte že ne, za to jsou tito lidé schopni se ohrabávat tím, že nemají čas na nic. Ani na zařazení nových členů AK do databáze. Kdyby udělali pro AK speciální administraci, měli by to bez starostí.
To by byl asi tak jediný můj požadavek. S tím že by mě někdo označil za debila bych neměl problém, klasika. Nečekal bych, že by se někdo zapojoval v Obšťastníku a Úhlu pohledu. Stejně, přiznám se, tyhle rubriky mi připadají naprosto zbytečné.
Nicméně ano, já vím, ze všeho bych vždycky udělal takovej ten seriózní web typu admin je mistr a uživatel je hovno. Na všechno mám prostě jiný názor než ostatní. Oni chtějí dvouměsíční srazy, já bych byl pro setkání v hospodě. Oni chtějí aby se členové zapojovali do diskusí, já bych naopak byl pro to aby drželi hubu. A to by pak bylo něco o zlé Kýtě. Byste si ani nedovolili se postavit.
A proč ji to vlastně nepíšu na maila? Stejně to nemyslela vážně. Jinak totiž o mně ví, a nedokáže mi ani napsat na ICQ. Veškerá práce v AK je stejnak už rozdělená a noví správci by se tam mohli ledatak srát se starejma co jak jo a co jak ne.
Editace 19.2.2011 - víte že jsem pak nakonec opravdu byl správcem AK, a později jen dokonce i vedl?

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?