Tiskar94 oznamuje...Tiskařův geoblog

Zdolal jsem elektrický sloup

Publikováno 07.11.2010 v 08:34 v kategorii Milý deníčku. . ., přečteno: 336x

Ve čtvrtek jsem se rozhodl vyrazit z intru směrem Dolní Radechová pro pár dalších kešek.
Zhruba po hodině cesty jsem se dostal do Babí, kde byla první keška a to kousek za vesnicí. Původně jsem se k ní chtěl dostat podle letecké mapy. Když jsem viděl jak je tam nových baráků a nových silnic, zkusil jsem to podle normálních map. Ty byly ještě neaktuálnější. Měly nakreslené silnice tam, kde byly baráky, a nic tam, kde byly silnice. Ke kešce jsem nakonec trefil jen tak podle INS (navigace co mám v hlavě). Zapsal jsem se, a přes louku pokračoval dál. Až na moji první pětkovou keš.
Tak tohle mě čeká
Po středečních přípravách jsem vlastně ani nevěděl, jestli tam někde keška je. Poslední log co jsem četl byl z prvního listopadu, že kešku našli zahrabanou na zemi a dali ji zhruba deset metrů nad zem. Pokoukal jsem po zemi, nikde nic. Vylezl jsem do deseti metrů, také nikde nic. Teď jsou dvě možnosti. Buďto kešku někdo ukradl, nebo tu už přede mnou někdo byl, a dal ji až nahoru - jak měla původně být.
Pohled dolů
Zhruba ve dvou třetinách cesty se mi rozklepaly nohy, když jsem se kouknul dolů. Přeci jen se bojim i na obyčejném kovovém mostu, když se kouknu pod sebe. Kdybych to tady jak owner původně zamýšlel šplhal s lanem, asi bych se tak nebál. Ale byla by to pak vůbec pětková cache?
A tak teda lezu výš a výš, až kešku konečně vidím, kousek nad prvním rozvětvením elektrického sloupu.
Keška zhruba ve dvaceti metrech
Začínám uvažovat o tom, zda dát na předchozí kačery, nebo ne. Psali, že zalogovat se nahoře není možné, tak se musí slézt dolů a pak s tím zase nahoru. I když, oni taky psali, že se na tohle má jít s lanem. A navíc tohle podruhé rozhodně nepolezu. Takže se zaloguju nahoře, během minuty sloup slezu zase dolů a s rukama hnědýma od rzi odcházím k nedalekému potoku.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?